První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Kladky?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak propojit počítače? Jak zamknout počítač? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Jak aktualizovat itunes na počítači? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Co je zelená výpočetní technika? Jak mohu otočit obrazovku počítače? Co je počítačový monitor? Jak otřít můj počítač? Jak faxovat z počítače? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Jak obnovit heslo počítače? Jak zálohovat iphone do počítače? Jak sledovat televizi na počítači? Má můj počítač virus? Co je sálový počítač? Jak skenovat dokument do počítače? Jak dostat virus z počítače? Co potřebujete k vybudování počítače? Jak odstranit počítačový virus?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: UNITOP spol. s r.o., RoseMode, s.r.o., SAVE MAX, a.s., Shoebox CZ s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., TOMSTAV Olomouc, 2K CONSULTING s.r.o., Hopi Popi, a.s., SCHIEBEL, s.r.o. , IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., VENA - TRADE, s.r.o. , RIOX spol. s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , KABA s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Střechy NOSVO s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, EXCIMER, s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., OK DESIGN s.r.o.,