První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Kladky?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Jak streamovat z počítače do televize? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak urychlit váš počítač? Co jsou počítačové informační systémy? Jaký je název mého počítače? Jak rychleji spouštět počítač? Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Co je počítačové programování? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Jak obnovit heslo počítače? Kolik elektřiny počítač používá? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Co je moje IP adresa počítače? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Kde mohu prodat svůj počítač? Jak defragmentovat váš počítač? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Jak resetujete počítač? Jak připojit tiskárnu k počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Hopi Popi, a.s., EXCIMER, s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., NEUROLOGIE, STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Can21 Olomouc, Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Shoebox CZ s.r.o., EDUWIN s.r.o., ASET studio s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., DACH systém s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., OK DESIGN s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., DELIKA s.r.o. , TOMSTAV Olomouc, ALSICO s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. ,