První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Hvozd?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak najít IP adresu na počítači? Jak restartovat počítač v nouzovém režimu? Jak opravit počítač? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Jak přenášet hudbu z počítače na android? Jak uložit video youtube do počítače? Jak změnit název počítače? Jak autorizovat počítač na itunes mac? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Jak kraslit na počítači? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Co to znamená pro počítače? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Co jsou počítačové informační systémy? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Jak defragmentovat počítač? Co je počítačový soubor cookie? Jak zjistit heslo počítače? Co je počítačový program? Co je můj počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: DACH systém s.r.o., e-cars trading s.r.o., ALSICO s.r.o., NEUROLOGIE, SIT-IN CZ, s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., TAU COLOR a.s., A2 ARCHITEKTI s.r.o., MICOS spol. s r. o., DHK ZORA Olomouc, TRUMF International s.r.o., OLSTROJ s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, Profi-Communication, s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , UNITOP spol. s r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., ASET studio s.r.o.,