První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Horní Újezd?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak vyčistit počítač? Co jsou soubory cookie počítače? Jak odstranit virus z počítače? Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Jak defragmentovat můj počítač? Jak otáčet obrazovku počítače? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Kde recyklovat počítače? Kdo opraví notebook? Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Co je počítačový virus? Kde koupit počítačové díly? Mohu získat i text z počítače? Proč můj počítač pípá? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Co je nejlepší počítač? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Jak skenovat z počítače? Jak obnovit počítač na předchozí datum?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Hopi Popi, a.s., VENA - TRADE, s.r.o. , RELIABILITY s.r.o., TARAN s.r.o., MICOS spol. s r. o., SAVE MAX, a.s., RIOX spol. s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., SCHIEBEL, s.r.o. , Květinářství Michaela s.r.o. , CHIRAMPOL s.r.o, Střechy NOSVO s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., 2K CONSULTING s.r.o., ALSICO s.r.o., STAVING engineering s.r.o., OK DESIGN s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , TAU COLOR a.s., VLCEK POLSKA Sp. z o.o.,