První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Hlubočky?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Co jsou počítačové brýle? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Co je počítačový virus? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Co je počítačový software? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak stahovat youtube videa do počítače? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Jak otočit obrazovku počítače? Co je kvantový počítač? Jak mám defragmentovat můj počítač? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Jak zvýšit rychlost počítače? Jak skenovat z počítače? Jak zálohovat ipad do počítače? Jak koupit počítač? Jak autorizovat počítače? Kde koupit počítač? Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Jak otřít okna systému Windows 7?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: M&T Stavby -Reality s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., OLSTROJ s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., ALSICO s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Farma Bystročice s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, Kosmas s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , KMa s.r.o., VENDINGNET s.r.o., NEUROLOGIE, TAU COLOR a.s., Can21 Olomouc, Levné knihy a.s., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., EFETI, spol. s r.o., DHK ZORA Olomouc,