První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Dubčany?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Proč se můj počítač sám vypne? Jak víte, zda má počítač virus? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Proč se můj počítač sám zapne? Co je stolní počítač? Jaká je má specifikace počítače? Jak obnovit tovární nastavení počítače? Jak obnovit okna počítače 7? Jak posílat text z počítače? Jak mohu urychlit svůj počítač? Jak otočit obrazovku počítače? Jak mohu vyčistit počítač? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak změnit název počítače na mac? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Může můj počítač spustit tuto hru? Jak čistit klávesnici počítače? Kdo vyrobil počítač? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: 2K CONSULTING s.r.o., KMa s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., Elefant Vítkov a.s., TAU COLOR a.s., LUMIMONT s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , TRUMF International s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., DACH systém s.r.o., OK DESIGN s.r.o., VENDINGNET s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, VENA - TRADE, s.r.o. , Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., e-cars trading s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., UNITOP spol. s r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Brázdovo kuře s.r.o.,