První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Drahany?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Co je RAM v počítači? Jak udělat počítačový virus? Kolik stojí můj počítač? Jak stahovat obrázky z telefonu do počítače? Jak najít wifi heslo na počítači? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Co je počítačové programování? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Oprabdu končí widnows 7?? Jak změnit heslo počítače? Jaký je název mého počítače? Jak obnovím počítač? Kdo dělá lenovo počítače? Co potřebujete k vybudování počítače? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Jak se dostat virus z počítače? Může můj počítač spustit tuto hru? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: MODOS spol. s r.o., EXCIMER, s.r.o., RoseMode, s.r.o., RIOX spol. s.r.o., TRUMF International s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , e-cars trading s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Levné knihy a.s., A1 Team CZ s.r.o., ALSICO s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , OLSTROJ s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., TARAN s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., Kosmas s.r.o., LUMIMONT s.r.o.,