První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Drahany?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Co je počítačový hardware? Když byl vyroben první počítač? Co je RAM v počítači? Jak změnit heslo na počítači? Jak obnovit počítačová okna 7? Jak zjistit heslo počítače? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Co je stolní počítač? Co je počítačový server? Jak stahovat youtube videa do počítače? Jak víte, zda má počítač virus? Jak faxovat z počítače? Jak zamknout počítač? Proč se počítač restartuje? Jak obnovit heslo počítače? Co je počítačová myš? Jaký mám počítač? Jak opravit obrazovku počítače? Co je počítačová gramotnost?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, TARAN s.r.o., TRUMF International s.r.o., MODOS spol. s r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Střechy NOSVO s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Kosmas s.r.o., e-cars trading s.r.o., Hopi Popi, a.s., VENA - TRADE, s.r.o. , VENDINGNET s.r.o., TOMSTAV Olomouc, Farma Bystročice s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Shoebox CZ s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. ,