První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Býškovice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Jak obnovit iphone 4 bez počítače? Proč můj počítač stále havaruje? Jak urychlit počítač? Co je počítačová gramotnost? Jak skenovat dokument do počítače? Jak vybudovat herní počítač? Jak otřít počítač? Jak se zbavit starých počítačů? Kolik má můj počítač? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Jak vymazat počítač? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Co je vše v jednom počítači? Jak sdílet soubory mezi počítači? Kolik zlata je v počítači? Jak obnovit počítač na tovární? Jak na snímek na počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: OLSTROJ s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, DACH systém s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, SAVE MAX, a.s., EFETI, spol. s r.o., ASET studio s.r.o., KABA s.r.o., Elefant Vítkov a.s., MODOS spol. s r.o., Farma Bystročice s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , ALSICO s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., FAST interier a design, s.r.o.,