První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Bohutín?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Kdo zajistí home office v Olomouci?? Jak zálohovat počítač? Jak vymazat počítač? Jak připojit telefon k počítači? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Co je zelená výpočetní technika? Kde opravit notebook? Jak ripovat DVD do počítače? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Jaký je název mého počítače? Jaká je má specifikace počítače? Jak rychleji spouštět počítač? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone? Co je vše v jednom počítači? Jak obnovím počítač? Kdo vynalezl počítač? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak resetujete počítač? Proč je můj počítač tak hlasitý? Kolika bitový je můj počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: ARKO TECHNOLOGY, a.s., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., CHIRAMPOL s.r.o, FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , EFEKT PLUS s.r.o., DELIKA s.r.o. , WAY MORAVA, s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , STAVING engineering s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., KABA s.r.o., LUMIMONT s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., TOMSTAV Olomouc, OLSTROJ s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., ALSICO s.r.o., Farma Bystročice s.r.o.,