První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Služby

Portfolio námi nabízených služeb je vcelku široké. Díky spolupráci s profesionáli z olomouckého regionu můžeme všem našim klientům nabídnout opravdu široké množství produktů a služeb.

Námi nabízené služby lze rozdělit do několka základních kategorií:

Jak mohu vyčistit počítač? Jak přenést itunes do nového počítače? Jak počítač funguje? Proč můj počítač stále havaruje? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jaký bit je můj počítač? Co je počítačové programování? Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone? Je můj počítač zapnutý? Jak faxovat z počítače? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Jak úplně resetovat počítač? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Jak otřít můj počítač? Jak se stát počítačovým programátorem? Jak přeformátovat počítač? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Co je kvantový počítač? Jak restartovat počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Libavá, Blatec, Bělkovice-Lašťany a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.