První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis a instalace tiskáren, kopírek

Provádíme veškeré servisní práce na kopírovacích strojích, tiskárnách a dalších menších přistrojích. Z toho kopírovací stroje servisují naši speciálně školení technici přímo u zakázníka.

Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Jak najít specifikaci vašeho počítače? Proč můj počítač zamrzne? Jak udělat screenshot na počítači? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone? Jak můžu rychleji spustit svůj počítač? Jak obnovit počítačová okna 7? Jak zlepšit výkon počítače? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Co je nejlepší počítač? Co je serverový počítač? Jak obnovit počítač na tovární? Jaký je nejlepší počítač koupit? Jak stahovat youtube videa do počítače? Jak programovat počítač? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Co je počítačový programátor? Co je pc stojan pro počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Uhřičice, Branná, Lipová a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.