První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Sítě LAN

Dodáváme kompletní řešení lokálních počítačových sítí LAN včetně připojení celé sítě k internetu a vypracování návrhu optimálního řešení na základě získaných dat.

Jak připojit Apple tv k počítači? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Jak čistit klávesnici počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jaký bit je můj počítač? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Jak vymazat počítač? Jak na snímek na počítači? Jak přenášet hudbu z počítače na android? Jak autorizovat váš počítač pro itunes? Co je nejlepší stolní počítač? Jak můžu rychleji spustit svůj počítač? Co je nejlepší počítač? Jak autorizovat počítač na itunes? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak udělat text z počítače? Kolik RAM má můj počítač? Co je počítačová gramotnost? Co dělat se starými počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Janoušov, Měrovice nad Hanou, Ústí a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.