První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Profylaxe, preventivní údržba

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout haváriím výpočetní techniky je předcházet jim. Pravidelná prohlídka počítačů, odstranění prachu, preventivní údržba ventilátorů a v neposlední řadě kontrola softwarového vybavení by se měla provádět pravidelně, minimálně jednou do roka. Tato prohlídka může zjistit začínající poškození komponent, předejít jim a ušetřit mnohdy nemalé prostředky spojené s následnou opravou.

Speciální akce: preventivní prohlídka PC za 250,- Kč

Tato servisní prohlídka zahrnuje: vyčištění PC od prachu, kontrolu software (antivirus, aktualizace systému, webový prohlížeč), kontrola nepotřebných aplikací.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Jak ukládat textové zprávy do počítače? Jak formátovat počítač? Jak posílat text z počítače? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Jak autorizovat počítač na itunes? Co dělá ram pro počítač? Jak resetujete počítač? Jak převrátit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Jak defragmentovat můj počítač? Jak vytvořit počítačový stůl? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Jak fungují počítačové viry? Jak posílat textové zprávy z počítače? Co hledat při nákupu počítače? Jak resetovat počítač dell? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Rokytnice, Partutovice, Slavětín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.