První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Jak uložit video youtube do počítače? Jak změnit název počítače na mac? Proč se můj počítač stále vypíná? Může můj počítač spustit Windows 10? Co dělá ram pro počítač? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Jak obnovit okna počítače 7? Jak odstranit cookies z počítače? Jak kontrolovat teplotu počítače? Jak autorizovat počítače? Jak se dostat virus z počítače? Jak udělat screenshot na počítači? Co je počítačové programování? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Jak rychleji vytvořit počítač? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Co je počítačový monitor? Proč se můj počítač sám zapne? Jak restartuji počítač? Co je počítačový software?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Olbramice, Dolní Těšice, Brodek u Prostějova a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.