První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Proč se můj počítač sám vypne? Jak obnovit tovární nastavení počítače? Jak přenášet hudbu z počítače do iPodu? Kdo vynalezl počítač? Jak obnovit počítač na předchozí datum? Co dělá počítačový inženýr? Jak psát počítačový kód? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Jak získat text z počítače? Jaký je nejlepší počítač koupit? Co je počítačový program? Jak resetuji počítač? Jak mohu přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak autorizovat počítač na itunes mac? Co je počítačový hardware? Co je sálový počítač? Jak přenášet hudbu z počítače na android? Jak vymazat mezipaměť počítače? Jak přenést VHS do počítače? Jak propojit počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Velká Bystřice, Hanušovice, Horní Moštěnice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.