První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit. Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Jak vyčistit počítač? Jak kopírovat DVD do počítače? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Co dělat se starými počítači? Jak vyčistit obrazovku počítače? Jak dálkově vypnout počítač? Jak zcela otřít počítač? Jak vymazat počítač? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Jak streamovat z počítače do televize? Jak, aby váš počítač nespal? Jak překlopit obrazovku počítače? Jak zobrazit specifikace počítače? Jak proniknout do počítače? Co dělat, když počítač zamrzne? Co je počítačový monitor? Co je RAM na počítači? Co je RAM v počítači? Jak stahovat itunes na počítači? Kolik stojí počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Těšetice, Grymov, Štěpánov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.