První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Jak připojit telefon k počítači? Jak přenášet hudbu z počítače na android? Jak překlopit obrazovku počítače? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Jak streamovat z počítače do televize? Jak se stát počítačovým programátorem? Mohu získat i text z počítače? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Jaký počítač mám koupit? Jak rychleji spouštět počítač? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Proč se můj počítač sám vypne? Co je paměť počítače? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Může můj počítač spustit Windows 10? Jak přenést itunes do jiného počítače? Kde koupit počítače? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Co je procesor počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Olšany, Malhotice, Jezernice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.