První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Odvirování PC

Nakažení počítače viry případně jinými červi, je v poslední době, zejména s rozvojem přístupnosti vysokorychlostního trvalého připojení k internetu, závažným problémem a nejčastějším prováděným servisním zásahem naší firmy. A přitom pro ochranu před viry stačí málo:

Antivirový program s aktualizovanou databází virů. Mnoho dobrých antirových programů je pro domácí použití zdarma, z těch u nás nejpoužívanějších např Avast!, AVG, NOD, Symantec Antivirus. Důležitá je ale pravidelná aktualizace těchto programů.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jak se dostat virus z počítače? Kdo vyrobil počítač? Jak psát počítačový kód? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Jak sestavit počítač? Jak přenášet hudbu z počítače na android? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Jak se naučit počítačové programování? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone? Jak vymazat počítač? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Co dělají počítačoví inženýři? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Co dělá počítačový inženýr? Jak, aby váš počítač nespal? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Jak obnovím počítač? Kolik RAM má můj počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Zdětín, Smržice, Bohuslávky a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.