První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit. Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Jak stahovat youtube videa do počítače? Jak sledovat televizi na počítači? Co dělají počítačoví programátoři? Kolik elektřiny počítač používá? Co jsou cookies na počítači? Jak udělat počítačový virus? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač? Může můj počítač spustit tuto hru? Jak přenášet video z iphone do počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Jak obnovit počítač na tovární? Jak obnovit iphone 4 bez počítače? Co je stolní počítač? Jak se naučit počítačové programování? Co je počítačový program? Co je počítačové kódování? Jak kraslit na počítači? Jak resetovat počítač dell? Co je počítačový soubor cookie? Jak autorizovat počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Slatinice, Janoušov, Dub nad Moravou a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.