První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Jak uložit youtube video do počítače? Jak se zbavit počítačového viru? Co je počítačová síť? Jaká je má specifikace počítače? Jak na snímek na počítači? Je můj počítač zapnutý? Jak přenést itunes do nového počítače? Jak udělat počítačovou hru? Jak autorizovat počítač na itunes mac? Jak autorizovat počítače? Co dělá počítačový inženýr? Má můj počítač virus? Jak vytvořit svůj vlastní počítač? Jak zjistit, zda má počítač virus? Co znamená RAM v počítačích? Jak posílat textové zprávy z počítače? Jak stahovat itunes na počítači? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Jak dostat počítač z nouzového režimu?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Senička, Milenov, Hranice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.