První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

EET

Nabízíme kompletní řešení elektronické evidence tržeb (EET) od analýzy Vašich potřeb až k dodání a instalaci techniky. V případě zájmu nás neváhejte kontatovat.

Jak odstranit cookies na počítači? Jak počítač funguje? Co dělají počítačoví inženýři? Jak najít název počítače? Jak opravit obrazovku počítače? Kolik energie používá můj počítač? Jak změnit název počítače na mac? Jak odstranit cookies z počítače? Jak mohu otočit obrazovku počítače? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Co je RAM na počítači? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Jak obnovit počítačová okna 7? Jak psát na instagram z počítače? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Jak zamknout počítač? Jak čistit obrazovku počítače? Jak restartuji počítač? Jak se připojit ipad k počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Kosov, Rovensko, Zvole a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.